pożyczka pod auto, pożyczka pod samochód, pożyczki pod zastaw samochodu, pożyczka pod zastaw samochodu, pożyczka pod zastaw auta, pożyczki na samochód, kredyt pod zastaw samochodu

Złóż wniosek online

OFERTA 3

Posiadamy mnóstwo aut które zakupisz u nas na sam dowód. Auta dostepne od ręki na placu w Krakowie.
Z nami otrzymasz kluczyki do nowego samochodu w zaledwie 60 minut.

Wystarczy wpłata własna i dowód.

 • Minimalny wiek pożyczkobiorcy 18 lat.

 • Kwota pożyczki od 20 do 100 tys.  

 • Produkt przeznaczony dla firm i osób fizycznych. 

 • Nie sprawdzamy baz dłużników, bez BiK, BiG, KRD

 • Nie wymagamy udokumentowania dochodu

 • Maksymalny okres pożyczki 60 miesięcy

 • Możliwość wcześniejszej spłaty.

 

Wyślij formularz

Wyślij formularz

Prywatne pożyczki na zakup samochodu  -

Pożyczka na auto

Pożyczki na samochód

Pożyczki na zakup auta

Kredyt na zakup samochodu

Opis oferty

pożyczki pod zastaw samochodu, pożyczka pod zastaw samochodu, pożyczka pod zastaw auta, pożyczki na samochód, kredyt pod zastaw samochodu, pożyczka pod auto, pożyczka pod samochód

Nasze pożyczki wahają się od 10 do 100.000 zł ( do 80 % wartości pojazdu).
Kwota udzielonej pożyczki zależy od tego, ile wart jest wybrany samochód i jaki jest jego stan techniczny. W zależności od wybranej oferty wpłata własna może znacząco się różnić. W przypadku oferty nr 1  możesz otrzymać nawet 100 tys. pożyczki. Do wyceny pojazdu zlecamy zawsze rzeczoznawcę i otrzymasz  80 % od tej wyceny. 
W przypadku oferty nr 2 maksymalna kwota pożyczki to 25 tys. , ale nie znaczy to, że tyle otrzymasz. Przyznawana kwota  jest uwarunkowana wieloma czynnikami i zależy nie tylko od aktualnej ceny rynkowej pojazdu, ale również od tego, w jakiej wysokości posiadasz dochód oraz czy masz obecnie zajęcia komornicze. Przy ofercie nr 2 powyżej 15 tysięcy wymagamy AC. Obie pożyczki możesz wziąć na maksymalnie 48 miesięcy z możliwością wcześniejszej spłaty w dowolnym momencie bez żadnych ukrytych kar ani opłat.

Ile mogę pożyczyć ?

Zawnioskowanie o pożyczkę na zakup samochodu jest bardzo proste. W celu zgłoszenia możesz bezpłatnie zadzwonić do naszego biura, które jest czynne od poniedziałku do soboty od 9:00 do 22:00,  lub wysłać formularz zgłoszeniowy online. Każdy, kto chce ubiegać się u nas o pożyczkę na zakup samochodu, musi mieć ukończone min 25 lat ( w zależności od oferty ), mieszkać w Polsce.

Odnośnie wymogów co do udokumentowana dochodu, to posiadamy oferty, gdzie jest ten dochód wymagany, ale są też takie, gdzie nie są sprawdzane żadne bazy typu BiK czy KRD i nie jest wymagany dochód. To, która oferta będzie dla Ciebie, zależy głównie od Twojej historii kredytowej raz sytuacji finansowej w danej chwili.

Mając właśnie na uwadze różne kondycje finansowe klientów i chcąc jednocześnie, aby oferta na zakup auta była dostępna dla większości potencjalnych pożyczkobiorców, oferujemy kilka rodzai takich pożyczek.  W zależności od wieku oraz sytuacji finansowej wnioskującego, jak też wieku oraz typu pojazdu, oferujemy kilka odmiennych form zabezpieczenia na pojeździe. Proponowane oferty różnią się też maksymalną kwotą udzielanej pożyczki. 

Wszystkie procedury związane z udzieleniem oraz spłatą pożyczek na zakup samochodu, są całkowicie bezpieczne i uwarunkowane prawnie. Po spłacie pożyczki, samochód  staje się w pełni tylko Twoją własnością. 

Pożyczka na zakup samochodu bez bik polega na tym, że udzielamy Ci pożyczki na zakup wybranego przez Ciebie samochodu, zabezpieczając się jednocześnie na tym pojeździe przez częściowe lub całkowite przewłaszczenie, czyli na czas pożyczki  firmę widnieje jako współwłaściciel lub główny właściciela pojazdu w dowodzie rejestracyjnym. Pożyczkę spłacasz z miesięcznych  ratach, maksymalnie przez 48 miesięcy, a po spłacie stajesz się prawowitym i jedynym właścicielem pojazdu. Dopisanie firmy na częściowe lub całkowite przewłaszczenie chroni też pojazd w przypadku sytuacji kiedy dana osoba posiada zajęcia komornicze. Uzyskanie takiej pożyczki jest bardzo proste, ponieważ nie wymaga  zbędnych formalności i co najważniejsze akceptowalna jest zła historia kredytowa.     

pożyczka na zakup samochodu, pożyczka pod zastaw samochodu, pożyczka pod zastaw auta, pożyczki na samochód, kredyt pod zastaw samochodu,pożyczka pod auto, pożyczka pod samochód

Pożyczka na zakup samochodu

- jak to działa ?

- Pożyczka na samochód bez BiK

Prywatne pożyczki na zakup samochodu

Tel : 570 151 868

Bezpłatna konsultacja !!!

prywatne pożyczki na zakup samochodu

kredyt na samochód bez bik

pożyczki na zakup samochodu

pożyczka na auto 

pożyczki na zakup samochodu bez bik 

kredyt pod zastaw samochodu

kredyt pod zastaw auta

pożyczka na samochód bez bik

pożyczki pod zastaw auta

pożyczka na zakup auta bez bik

pożyczka pod zastaw auta

Pożyczki na samochód

pożyczka na zakup samochodu bez sprawdzanie baz i bez dochodu

- Pożyczka na samochód bez BiK

Prywatne pożyczki na zakup samochodu

Pożyczka na zakup samochodu bez BiK

Tel : 570 151 868

Bezpłatna konsultacja !!!

Pozabankowe pożyczki na zakup samochodu, jest to idealne rozwiązanie dla osób, którym banki i inne instytucje odmówiły finansowania. Sytuacja kryzysowa może zdarzyć się każdemu. Co jednak zrobić w momencie gdy posiadasz niezbyt dobrą historię kredytową i nagle Twój samochód zepsuje się lub ulegnie wypadkowi, a jest on jedynym źródłem dochodu lub jedynym środkiem transportu. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest pozabankowa pożyczka na zakup samochodu. Żeby otrzymać taką pożyczkę, musisz spełnić jednak kilka warunków. Głównym warunkiem jest to, że musisz posiadać od 10 % do 30 % wkładu własnego i ukończone 25- 28 ( w zależności od oferty ) lat. W naszej ofercie posiadamy wiele rozwiązań i mamy nadzieję , że któreś z nich przypasuje Tobie.

pożyczka na zakup samochodu, pożyczki pod zastaw samochodu, Pożyczki na zakup samochodu , pożyczka pod zastaw auta, pożyczki na samochód, kredyt pod zastaw samochodu, pożyczka pod auto, pożyczka pod samochód

Pożyczka na zakup samochodu bez BiK 

Auto jest na wyciągnięcie ręki !!!
 • Minimalny wiek pożyczkobiorcy 28 lat.
 • Kwota pożyczki od 10 do 25 tys.
 • Maksymalny wiek pojazdu:
 • 12 lat osobowe / 12 lat busy                                                  
 • Pożyczka udzielana na zasadzie częściowego przewłaszczenia 49/51. Pożyczkobiorca na czas pożyczki staje się głównym właścicielem pojazdu.
 • W przypadku zajęć komorniczych głównym właścicielem jest firma.
 • Wpłata własna min. 20 %
 • Wpłata jest uzależniona od wyceny i stanu technicznego pojazdu.
 • Powyżej 15 tys.  wymagane jest AC
 • Wymagana zgoda współmałżonka
 • Produkt przeznaczony dla firm jak osób fizycznych. 
 • Sprawdzana jest baza BiG ( akceptowalne zadłużenia)
 • Wymagany udokumentowany stały dochód.  
 • Maksymalny okres pożyczki 48 miesięcy
 • Możliwość wcześniejszej spłaty bez kosztów
 • Minimalny wiek pożyczkobiorcy 18 lat.
 • Kwota pożyczki od 20 do 100 tys.
 • Maksymalny wiek pojazdu:
 •        9 lat osobowe / 6 lat busy                                          (wyjątek 10 lat dla Audi, Mercedes, BMW )  
 • Wpłata własna min. 15 %
 • Wpłata jest uzależniona od wyceny i stanu technicznego pojazdu
 • Na czas pożyczki głównym właścicielem pojazdu jest pożyczkodawca 
 • Produkt przeznaczony dla firm i osób fizycznych. 
 • Nie sprawdzamy baz dłużników, bez BiK, BiG, KRD
 • Nie wymagamy dokumentów dochodowych 
 • Maksymalny okres pożyczki 48 miesięcy
 • Możliwość wcześniejszej spłaty bez kosztów

Pożyczka bez baz na zakup samochodu to doskonała alternatywa dla osób ze złą historią kredytową. Wystarczy, że masz ukończone 25 lat i pieniądze na wymaganą wpłatę własną, a otrzymasz finansowanie na zakup wybranego samochodu. W przypadku pytań nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty od 9:00 do 22:00.

Pożyczki pod zastaw auta, pożyczki pod zastaw samochodu, pożyczka pod zastaw samochodu, pożyczka pod zastaw auta, pożyczki na samochód, kredyt pod zastaw samochodu, pożyczka pod auto, pożyczka pod samochód
Pożyczki pod zastaw auta, 
 pożyczki pod zastaw samochodu, pożyczka pod zastaw samochodu, pożyczka pod zastaw auta, pożyczki na samochód, kredyt pod zastaw samochodu, pożyczka pod auto, pożyczka pod samochód

Oferta 1

Oferta 2

 Pożyczki na zakup samochodu

Prywatna pożyczka na zakup samochodu

Jeżeli pożyczka pod samochód jest dla Ciebie nieodpowiednia, sprawdź inne nasze oferty !!! Posiadamy wiele rozwiązań odnośnie finansowania pojazdów, na zakup oraz pod ich zabezpieczenie.Jednym z takich rozwiązań jest leasingu samochodu dla osób prywatnych i firm ze złą historią kredytową. 

ZADZWOŃ !!!

Wyślij formularz

Jeżeli nie odpowiada Ci żadna z powyższych ofert pożyczek na zakup  samochodu, sprawdź nasze pozostałe rozwiązania. Oprócz pożyczek pod zastaw i na zakup samochodów posiadamy szereg innych alternatywnych produktów finansowych związanych z finansowaniem pojazdów. Dzięki nam możesz uzyskać finansowanie nawet wtedy, gdy masz wpisy w bazach dłużników, komornika itp. (pożyczka i leasing dla osób zadłużonych). W najbardziej skrajnych przypadkach możemy zaoferować wyjścia, jakimi są; prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości, pożyczki pod zastaw gruntów rolnych i ogólnie wszystkiego co posiada jakąś wartość materialną. Oferujemy też pożyczki pod zastaw i na zakup samochodów dla osób ze złą historią kredytową , oraz wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych, maszyn rolniczych, maszyn produkcyjnych, itp.. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Obsługujemy cały kraj. Zapraszamy do kontaktu.

Pożyczka na zakup auta

Nasza specjalizacja

Specjalizujemy się głównie w: Pożyczki na zakup zastaw auta, pożyczka pod auto, trudny kredyt, kredyt firmowy bez zdolności, kredyt konsolidacyjny, konsolidacja chwilówek, kredyt hipoteczny bez zdolności, kredyty budowlany, leasing samochodów i maszyn bez BiK, leasing operacyjnybez BiK kredyt samochodowy na oświadczenie, pożyczka pod zastaw samochodów bez BiK, pożyczka pod zastaw samochodu którym nadal jeździsz, pożyczka pod zastaw samochodu którym nadal jeździsz, pożyczka na zakup samochodów bez sprawdzania baz, pożyczka na zakup auta bez BiK, prywatna pożyczka pod zastaw gruntów rolnych, prywatna pożyczka gotówkowa, trudny kredyt dla firmy, kredyt bez zdolności, restrukturyzacja, upadłość konsumencka, trudny kredyt gotówkowy, trudny kredyt firmowy, kredyt konsolidacyjny, kredyt hipoteczny, kredyt dla nowych firm, kredyt dla zadłużonych, kredyt dla młodych, kredyt dla profesjonalistów, leasing samochodów i maszyn bez baz, kredyt samochodowy na oświadczenie, pożyczka pod zastaw samochodu, leasing samochodu bez sprawdzania baz, prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości, prywatna pożyczka pod zastaw gruntów rolnych, restrukturyzacja gospodarstw rolnych, i wiele innych.

Szczegółowy opis oferty

NIE SPRAWDZAMY BAZ - NIE WYMAGAMY DOCHODÓW !!!

U nas wystarczy posiadać środki na wpłatę własną i bezwarunkowo otrzymasz decyzję pozytywną. 
Leasingujemy samochody osobowe i dostawcze  (nie akceptujemy pojazdów z USA). 
Oferta dla każdego: osoby fizyczne, działalności, spółki, obcokrajowcy, osoby z zajęciami komorniczymi itp.

Leasingujemy pojazdy nowe i używane.
Leasing operacyjnybez BiK od 10% wkładu własnego / 10-letnie samochody / 24 do 60 miesięcy okresu leasingowego
Leasing zwrotny bez BiK / kwota finansowania ustalana indywidualnie / nawet 6-letnie samochody / okres leasingu do 4 lat

Pozostałe oferty NAXA -FINANSE

Jedyna tego typu oferta na rynku !!!

Leasing samochodu bez BiK, BIG i KRD

Tel : 570 151 868

Zadzwoń teraz  -  Bezpłatna konsultacja !!!

Pożyczki na zakup samochodu bez bik

Pożyczka pozabankowa na zakup samochodu 

Pożyczka na samochód   

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zadzwoń 570 151 868

Pożyczka na zakup samochodu bez BiK to idealne rozwiązanie na wyjście z kryzysowej sytuacji.  Prywatne pożyczki na zakup samochodu bez sprawdzania baz i dochodów,  skierowane są głównie do osób ze złą historią kredytową, którym banki odmówiły finansowania. Brak zdolności czy też brak zatrudnienia nie stanowią tutaj większej przeszkody. Pożyczka pozabankowa na zakup samochodu  to minimum formalności, elastyczność,  oraz indywidualne podejście do klienta. Jeżeli pilnie potrzebujesz samochodu i masz ukończone 25 lat, to pożyczka bez baz na zakup samochodu jest na wyciągnięcie ręki. 
Wszystko szybko, sprawnie i bezpiecznie.
pozyczka na zakup samochodu , pożyczka pod zastaw samochodu, pożyczka pod zastaw auta, pożyczki na samochód, kredyt pod zastaw samochodu

Kontakt z nami

Tel :

E-mail :

Pożyczka pod zastaw auta kontakt e-mail

Dane Firmy
 
- AUTOPOŻYCZKA
- Nip: 6591172752


 

Pożyczka pod zastaw samochodu Facebook. kredyt pod auto

 Wszelkie treści przedstawione w serwisie www.naxa-leasing.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. ( Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, rozpowszechnianie lub przetwarzanie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Nie udzielamy pożyczek ze środków własnych. Nie oferujemy chwilówek . 

Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu Strony  RODO  oraz  Polityki Cookies i Prywatności.

© Copyright Marek Michta 2023 - All rights reserved| Pożyczki pod zastaw auta | Pożyczka pod samochód | Pożyczka pod zastaw samochodu | Leasing bez BiK

      Pozostałe

 • Restrukturyzacja  i upadłość konsumencka

 • Kredyt na oświadczenie dla firm

 • Pomoc w trudnym kredycie

 • Pożyczka dla rolnika ze wsparciem ARiMR

 • Oddłużanie gospodarstwa rolnego

 • Kredyt pod samochód

 • Leasing dla rolników

 • Kredyt pod auto

 • Pożyczki pod samochód

      Pożyczki 

 • Pożyczka na zakup samochodu bez baz

 • Pożyczka pod zastaw samochodu bez BiK

 • Pożyczka pod zastaw samochodu bez baz

 • Pożyczki pod zastaw auta

 • Pożyczka pod zastaw auta bez bik

 • Pożyczki na zakup samochodu

 • Pożyczka na zakup samochodu bez baz

 • Pożyczka pod zastaw  maszyn rolniczych

 • Pożyczka pod zastaw gruntów rolnych

      Leasingi

pożyczka na zakup samochodu , pożyczka pod zastaw auta, pożyczki na samochód, kredyt pod zastaw samochodu, pożyczka pod auto, pożyczka pod samochód

Pożyczka na zakup samochodu  

Przywatna pożyczka na zakup samochodu